Ewalia Krema proti srbečici, 100 g

Optimalno proti komarjem in insektom

€ 21,99

(€ 219,90 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 54,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • s čebeljim voskom
  • pri pikih insektov in suhi koži
  • za nego in regeneracijo

Pogosto naročeno skupaj z Ewalia Zeliščno olje za kopita, 400 ml

Ewalia Krema proti srbečici, 100 g € 21,99 (€ 219,90 / kg)
Ewalia Zeliščno olje za kopita, 400 ml € 23,99 (€ 59,98 / l)
Skupna cena: € 45,98
Opis

EWALIA krema proti srbečici neguje vašega konja pri pikih insektov in pri suhi koži. Krema vsebuje dragocena zeliščna olja za regeneracijo in nego kože. Prav tako je idealno za odganjanje komarjem in insektov.

Št. izd.: EW-2006
Vsebina: 100 g
Št.-Proizvajalca: 2006
Znamka: Ewalia
Področje uporabe: poletni ekcem
Sestava

izvlečki olja zelišč (Sivka, Vijolica, Jetičnik, hrast, pristna kamilica), volnena maščoba, čebelji vosek

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Avstrija, office@ewalia.at, www.ewalia.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ewalia Krema proti srbečici

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder