NATUSAT Milki Pyrol peleti, 10 kg

Za podporo presnovnim funkcijam

€ 153,99

(€ 15,40 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 kg

Na zalogi je samo še 1 kos

Brezplačna dostava do petek, 2. oktober, če naročite do sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezlačna
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vitamini B v velikih odmerkih
  • v kombinaciji s cinkom in manganom
  • podpira energijsko ravnovesje in živčni sistem

Pogosto naročeno skupaj z NATUSAT Korenina in zel regrata, 500 g

NATUSAT Milki Pyrol peleti, 10 kg € 153,99 (€ 15,40 / kg)
NATUSAT Korenina in zel regrata, 500 g € 10,69 (€ 21,38 / kg)
Skupna cena: € 164,68
Opis

V tem pripravku so vsi vitamini B združeni v obliki visokega odmerka. Vitamini skupine B podpirajo in normalizirajo presnovo energije, živčni sistem in duševno delovanje. Prispevajo tudi k normalnemu delovanju imunskega sistema, srca in krvnega obtoka ter jeter. V kombinaciji z elementoma v sledovih manganom in cinkom.

Priporočilo za hranjenje:
50 g krme na 500 kg/ na žival na dan.

Št. izd.: NAT-26200
Vsebina: 10 kg
EAN: 4260378074881
Št.-Proizvajalca: 26200
Znamka: NATUSAT
Deklaracija krme: dopolnilna krmna mešanica
Shranjevanje: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Področje uporabe: metabolizem, vitamini, minerali in elementi v sledovih
Sestava

zdrobljen lan, pivske tropine, pivski kvas, koncentrat kvasa, melasa sladkorne pese

Sestavine

Analitične sestavine

Sestavine
surove beljakovine 27,4 %
surova maščoba 4,7 %
surove vlaknine 5,6 %
surovi pepel 19,5 %
kalcij 7,5 %
fosfor 0,7 %
natrij 0,1 %
magnezij 0,3 %

Hranilno fiziološke dodatne sestavine na kg

Sestavine
vitamin B1 3.500 mg
vitamin B2 1.400 mg
vitamin B6 3.000 mg
vitamin B12 150.000 mcg
niacin 660 mg
biotin 66.600 mcg
cink E6 kot aminokislinki- cinkov kelat hidrat 5.000 mg
mangan E5 kot aminokislinski-manganov kelat, hidrat 3.500 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: Natusat GmbH, Haldenloh C1, 86465, Welden, Nemčija, www.natusat.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek NATUSAT Milki Pyrol peleti

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder