hanfred Konopljine praline z divjačino, 90 g

Pasji piškoti z jelenovim mesom

€ 10,37 € 11,59 -11%

(€ 115,22 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 54,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • popolna nagrada z dodano vrednostjo
  • najboljše posušeno jelenovo meso
  • s konopljo v prahu

Pogosto naročeno skupaj z Dog's Love Bio pasji priboljški - puran, 150 g

hanfred Konopljine praline z divjačino, 90 g € 10,37 (€ 115,22 / kg)
Dog's Love Bio pasji priboljški - puran, 150 g € 9,15 (€ 61,00 / kg)
Skupna cena: € 19,52
Opis

Te konopljine praline so narejene iz posušenega jelenjega mesa in konoplje v prahu.

  • prigrizek z divjačino, ko ste na poti in doma
  • mešano s 5% konopljinega prahu
  • BREZ ojačevalcev okusa, konzervansov in žit

Prigrizke lahko postrežemo tudi kot priboljšek ali nagrado med obroki. Eno pakiranje vsebuje priporočeno dnevno količino konoplje za srednje velike pse (11-25 kg).

Opomba: Vedno poskrbite za zadostno količino sveže pitne vode.

Št. izd.: XVA-HF-hh130
Vsebina: 90 g
EAN: 9120110780119
Št.-Proizvajalca: hh130
Znamka: hanfred
Lastnosti: brez žit, brez sintetičnih konzervansov, brez ojačevalcev okusa, brez alergenov
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Shranjevanje: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Življenjska faza živali: adult, senior
Področje uporabe: sklepi/ligamenti/kite (mišično-skeletni sistem), imunski sistem in obramba, prebava in črevesna flora, strah/stres
Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 72,5 %
surove maščobe 14,2 %
surovi pepel 3 %
Rohöle und -fette 0 %
surove vlaknine 0,8 %
Sestava

95 % meso jelenjadi, 5 % Konoplja v prahu

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Hanfred HTG Hempfood, Mitterfladnitz 42, 8322, Studenzen, Avstrija, www.hanfred.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek hanfred Konopljine praline z divjačino

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder