Ewalia Aronija v prahu za pse, 250 g

Močno jagodičje z naravnimi antioksidanti

€ 10,09 € 11,29 -11%

(€ 40,36 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 54,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • en sadež – veliko hranil
  • bogato s polifenoli
  • za dnevni krmni obrok

Pogosto naročeno skupaj z Stiefel Zelišča za prebavila, 100 g

Ewalia Aronija v prahu za pse, 250 g € 10,09 (€ 40,36 / kg)
Stiefel Zelišča za prebavila, 100 g € 13,59 (€ 135,90 / kg)
Skupna cena: € 23,68
Opis

Plod aronije je prava močna jagoda s številnimi hranili. Med drugim vsebuje vlaknine, flavonoide, minerale in vitamine. Njene bioaktivne sestavine naj bi imele antioksidativne lastnosti, kar pomeni, da lahko deluje kot lovilec prostih radikalov. Dragocen dodatek k osnovni krmi. Aronija v prahu Ewalia je narejena brez barvil, konzervansov in brez dodanega sladkorja.

Priporočilo za hranjenje:

Zahteva Teža Količina na dan
Običajne zahteve do 5 kg telesne teže ½ čajne žličke
do 20 kg telesne teže 1 čajna žlička
do 30 kg telesne teže 2 čajni žlički
V primeru večje potrebe se priporoča dvojna količina.
Št. izd.: EW-5013
Vsebina: 250 g
EAN: 9120088911850
Št.-Proizvajalca: 5013
Znamka: Ewalia
Lastnosti: brez dodanega sladkorja, brez sintetičnih konzervansov, brez sintetičnih barvil
Deklaracija krme: posamično krmilo
Shranjevanje: Hraniti na hladnem in suhem mestu
Področje uporabe: imunski sistem in obramba
Sestava

aronijeve jagode

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Avstrija, office@ewalia.at, www.ewalia.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ewalia Aronija v prahu za pse

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder